20180613_113457W dniach 11.06-15.06.18 klasa 3c z wychowawczynią i p. Jedlikowską spędziły wspaniały czas na Zielonej Szkole. Mimo nieudanej pogody działo się….ach działo 🙂

Mielismy warsztaty ekologiczne, robiliśmy dzieła sztuki z siana. Odbyły sie zajęcia z malowania na szkle. Uczyliśmy się haftować na włóknie co nie było proste. Podczas bardzo atrakcyjnej pogadanki w Izbie Regionalnej wysłuchaliśmy bardzo ciekawych i bardzo śmiesznych opowieści góralskich z ust rodowitego górala.

Udało nam się zrealizować całodzienną wycieczkę na Rusinową Polanę. Dzięki przewodnikowi dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o Tatrzańskim Parku Narodowym m.in. o teraz bardzo intensywnym procesie SYNONTROPIZACJI.
W drodze powrotnej do Krakowa zwiedzaliśmy Zakopane. Polecamy Centrum Edukacji Przyrodniczej TPR.
Było bardzo fajnie, szkoda było wracać, tym bardziej że to ostatni raz w takim składzie:-(((((((
Monika Gołąb