IMG_20171214_092114W czwartek 14 grudnia 2017r. klasa 5s udała się na wspólne wyjście integracyjne. Trochę nietypowa ta integracja, bo polegała głównie na… strzelaniu (nie wiedzieć czemu, najczęściej do wychowawcy…)! Zabawę zorganizowaliśmy w laserparku – “Zoltar”.

Podzieliliśmy się na trzy drużyny, następnie każdy wymyślił nick dla siebie. Po objaśnieniu zasad dwie drużyny weszły na arenę, a jedna została, by zmierzyć się z labiryntem luster. Po pierwszej grze nastąpiła wymiana jednej drużyny tak, aby zagrał “każdy z każdym”. Taktyki grup były różne, niektóre wcześniej dość szczegółowo omówione. Jednak każdy musiał dbać przede wszystkim o siebie. Po dwóch godzinach wyczerpującej zabawy (wyceluj, strzel, przeładuj… uciekaj!) wróciliśmy do szkoły i oczekiwaliśmy na wyniki… A oto one:

14grudnia2017g0900

MK 🙂