33901933_10216332422325920_5023964919922425856_nW dniach 28.05-01.06.2018r. odbyło się ostatnie spotkanie szkoleniowe dla nauczycieli w ramach realizacji projektu Erasmus Plus: „Basic employability and entrepreneurship skills at a young age”.

Tym razem gospodarz to szkoła w Rumunii „S.G. Stefan cel Mare”, która też była odpowiedzialna za koordynowanie całego projektu przez dwa lata.

Wyjazd ten miał nieco odmienny charakter od pozostałych. Poza zajęciami związanymi z aktywnościami wynikającymi z projektu oraz tradycyjną już sesją językową, był czas na podsumowania oraz składanie raportów i omówienie efektów.

Chociaż współpraca w ramach tego projektu już się kończy, z pewnością będziemy utrzymywali kontakt z partnerami, a nasi uczniowie znów będą mogli uczestniczyć w video konferencjach, wymianie kartek świątecznych i innych działaniach, które pomogą im podszkolić język angielski.

 

Dziękujemy wszystkim za trud, pracę i wszelką pomoc podczas realizacji przez naszą szkołę tak wielkiego i ważnego przedsięwzięcia.

Małgorzata Kubiak

Anna-Maria Strojek

Sprawdź filmik o całym projekcie (kliknij): ERASMUS BEES