2Natalia Gąsior ósma na I Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym ( Krosno 22-24.09.2017)

Sześcioro uczniów naszej szkoły brało udział w I Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym. Kadeci, to zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi, czyli często dużo starsi od naszych reprezentantów.

W zawodach finałowych w Krośnie walczyło łącznie 215 zawodniczek i zawodników z całej Polski, a prawo udziału w turnieju głównym miała najlepsza 16 rankingu krajowego, po 2 osoby z poszczególnych województw i 16 zawodników wyłonionych z piątkowych eliminacji. O prawo udziału  w turnieju głównym startowali: Paweł Kopacki 7s, Anna Kopacka 6a, Zuzanna Syrda 5b i Emilia Skuba 6s. Wszyscy dzielnie walczyli, lecz kwalifikację udało się uzyskać tylko Emilce. W sobotę do walki dołączyły kolejne uczennice naszej szkoły: Natalia Gąsior i Jagoda Chwojko z 7s. Cała trójka zagrała bardzo dobrze pozostawiając w tyle wiele utytułowanych starszych koleżanek. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła nasza nowa uczennica Natalia Gąsior, która uplasowała się na bardzo wysokim ósmym miejscu.

8 Natalia Gąsior

21-24 Emilia Skuba

21-24 Jagoda Chwojko

 

Warto dodać, że nasza srebrna medalistka Mistrzostw Polski w grze podwójnej żaków Zuzanna Syrda wygrała I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w Krakowie 09.09 uzyskując bezpośredni awans do turnieju ogólnopolskiego. Wysokie 4 miejsce zajęła  również Anna Kopacka.

Gratulujemy!!!

WS