Od czwartku 28.04.2011 do piątku 29.04.2011 już po raz czwarty będziemy gościć w naszej szkole delegacje Szkół Podstawowych i Specjalnych im. ks. prof. Józefa Tischnera z całej Polski. W czwartkowe popołudnie nasi goście oraz delegacja uczniów z naszej szkoły, wezmą udział w grze terenowej, rozgrywkach sportowych oraz warsztatach.
Piątek – 29.04.2011 r. – zgodnie z wcześniejszą informacją jest dniem wolnym od nauki. Wszystkich uczniów i rodziców serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach z okazji X rocznicy nadania naszej szkole imienia ks. prof. Józefa Tischnera.
Program uroczystości:
8:45 – zbiórka przed budynkiem szkoły
9:00 – przemarsz wszystkich uczestników do kościoła parafialnego
9:30 – uroczysta Msza Święta
powrót do budynku szkolnego
11:00 – akademia w szkolnej sali gimnastycznej
12:30 – jednodaniowy obiad – strogonow