IMG_20180313_134618Samorząd Uczniowski chętnie bierze udział w różnych działaniach, które mają na celu zachęcić dzieci i młodzież naszej szkoły do aktywnego włączania się w życie społeczne. Ostatnio uczniowie bardzo zaangażowali się w wolontariat: pomagają zwierzętom, piszą listy do dzieciaków, a także pomagają niepełnosprawnym. W grudniu ubiegłego roku przeprowadzona została akcja „Świąteczne Kartki Dobroczynne”. Ponieważ zbliżają się kolejne święta, znów organizujemy sprzedaż kartek – dochód zostanie całkowicie przeznaczony na pomoc chorym i niepełnosprawnym.

Kartki będzie można kupić już podczas dnia otwartego (14.03.2018r.), a także na terenie naszej szkoły – u opiekuna Samorządu Uczniowskiego Pani Lilli Wózek.

Sprzedaż kartek trwa od 14.03.2018r. do 30.03.2018r.

Liczymy na Wasze wsparcie! 🙂