Akcja „Zima w szkole 2019”

W okresie ferii zimowych uczniowie naszej szkoły mieli możliwość skorzystania
z dobrodziejstw akcji „Zima w szkole 2019”. Obydwa turnusy zgromadziły po trzydzieścioro uczniów z klas 1 – 6, którzy zostali podzieleni  na dwie grupy otoczone troskliwą opieką przez panie Annę Strojny, Agnieszkę Dziublę i Małgorzatę Brzęk. W dniach od 14 do 18 stycznia uczestnicy zimowego wypoczynku zwiedzali wystawę szopek krakowskich, bawili się na kręgielni w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Plaza, oglądali spektakl „Karolcia” w Nowohuckim Centrum Kultury, zwiedzali ekspozycję w krakowskim Muzeum Archeologicznym, uczestniczyli w warsztatach plastycznych w Muzeum Archeologicznym i na terenie szkoły, a na koniec turnusu z zapartym tchem śledzili losy bohaterów filmu „Ralph Demolka w Internecie”.

Drugi turnus, przypadający w dniach od 21 do 25 stycznia wypełniły warsztaty teatralne
w Teatrze Starym, zabawa na kręgielni w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Plaza, oglądanie spektaklu „Zorro” w Nowohuckim Centrum Kultury, a także śledzenie pasjonujących przygód dzielnych Gallów w filmie „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”.

Było więc coś dla ciała i coś dla ducha. Wszyscy doskonale się bawili, wypoczęli i nabrali sił do pracy w drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019.