DSC05446Konkurs był zorganizowany przez  IV Komisariat Policji w Krakowie – Ogniwo ds. Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii – przy współpracy z  Dyrekcją Szkoły. W konkursie brali udział uczniowie z klas IV – VI. Celem konkursu było zaznajomienie uczestników z problematyką cyberprzemocy, propagowanie idei właściwych zachowań w sieci oraz reagowanie na niewłaściwe zachowania rówieśników.

Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania na podstawie opisu: „Aktywność Ani w Internecie  spowodowała, że jej koleżanki i koledzy z klasy nie chcieli już z nią rozmawiać” – co takiego Ania zamieściła w Internecie?

 

Wyniki konkursu:

I miejsce zajęła Zuzanna Sroka z klasy V b

II miejsce zajęła Nikola Gnyla z klasy VIa

III miejsce zajęła Natalia Miszczyk Vb

 

W dniu 10.03.2017r.  funkcjonariusze policji podczas apelu wręczyli zwycięzcom nagrody, a w dniu 15.03.2017r. laureaci z pedagogiem udali się na zwiedzanie IV Komisariatu Policji w Krakowie.

 

                                                                                  Hanna Ufir