SDC13104SUKCESY  TENISISTEK :  ZŁOTO  DLA  ZIYI  I  SREBRO  DLA  DRUŻYNY

13 i 14.11.2017 r. dziewczęta z klasy 7s  wzięły udział w turniejach tenisa stołowego rozgrywanych   w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta walczyły o miano mistrzów Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej oraz prawo startu w zawodach wojewódzkich. Nasze tenisistki, pomimo tego, że rywalizowały ze starszymi od siebie zawodniczkami ze szkół gimnazjalnych, uzyskały wspaniałe wyniki.

W turnieju indywidualnym rewelacyjnie zagrała Ziyi Zhao, która bez większych problemów wywalczyła tytuł Mistrzyni Krakowa. Bardzo dobrze zagrała również Natalia Gąsior, która uplasowała się na IV miejscu w Krakowie.

W turnieju drużynowym nasze reprezentantki: Ziyi Zhao, Natalia Gąsior, Jagoda Chwojko zdobyły srebrne medale Krakowskiej Olimpiady Młodzieży i tytuł Wicemistrzyń Krakowa.

Dzięki wspaniałym wynikom nasze zawodniczki zakwalifikowały się do Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym.

Gratulujemy !!!