IMG_20180607_180238Teatralne Święto Rodziny

Pokazem teatralnym składającym się z dwóch przedstawień: „Ptasie radio” oraz „Legenda  o smoku i grzecznym rycerzu” zakończyliśmy dzisiaj całoroczną zabawę w teatr.


W zajęciach koła teatralnego uczestniczyły dzieci z klasy 2b. Celem  i zadaniem zajęć było m.in.: rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci, kształcenie umiejętności gry zespołowej  i odpowiedzialności za zespół, otwieranie i uwrażliwianie dzieci na kontakt z drugim człowiekiem, poszukiwanie swoich mocnych stron, oswajanie się ze swoimi słabościami,  oraz  praca nad spektaklem, realizacja i jego pokaz. Przedstawienia teatralne obejrzały Rodziny Młodych Artystów. „Tajemniczym Gościem Specjalnym” był Pan Zbigniew Kwiatek, nauczyciel języka angielskiego, który uświetnił nasz występ wcielając się  w rolę króla. Zaskoczenie i radość była ogromna. Pan Zbigniew Kwiatek wykazał się niezwykłymi zdolnościami aktorskimi. Dziękujemy za wspaniały występ i polecamy się na przyszłość.

Jadwiga Więcławek