45555773_568341560290588_255501655909335040_nW dniach 29.10.2018 i 5.11.2018 roku szkoły z Dzielnicy VI świętowały na sportowo 100-lecie odzyskania niepodległości. Zorganizowany przez naszą szkołę “Turniej o Puchar Wolności” zgromadził w hali Klubu Sportowego Bronowianka blisko 200 uczestników.

Stawili się, w bojowych nastrojach, uczniowie ze szkół: SP 93, SP 50, SP 138 oraz SP 153.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą w kilku dyscyplinach, tj.: siatkówka, piłka nożna, lekkoatletyka oraz wyścigi sprawnościowe. Na zwycięstwo w całym turnieju składały się punkty przyznawane za zdobyte miejsca w poszczególnych konkurencjach.

Reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła w turnieju siatkówki oraz piłki nożnej, w pozostałych konkurencjach plasowała się na podium. Ostatecznie dało nam to wygraną w całych zawodach, a  przedstawiciel naszej szkoły mógł odebrać z rąk Pani Izabelli Urbaniec okazały puchar.

Każdy z uczestników otrzymał również słodki, zdrowy upominek, a szkoły puchary za uczestnictwo.

Brawo nasi sportowcy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Siatkówka – Pieniążek Izabela, Wojnar Zuzanna, Newelska Natalia, Lenk Zofia, Klimek Anna, Szewczyk Nikola

Piłka Nożna – Łacina Mateusz, Krzyżanowski Jakub, Mularczyk Jakub, Maśnica Dominik,

Koszyk Olaf, Gwizdowski Paweł, Salik Nikodem, Hoyo Kowalski Damian

Lekkoatletyka – Krzyżanowski Jakub, Prochwicz Michał, Piątek Piotr, Pelc Mateusz,

Dudek Kacper, Wolicki Filip, Woźniak Wiktor, Przędzik Jan, Kałuża Jakub,

Klich Maciej, Newelski Borys, Tworek Tomasz, Klimek Anna, Jankowska Alicja, Sułecka Zofia, Woźniak Martyna, Galewska Maja, Przybyłek Maja, Nowak Karolina, Sołtys Amelia,

Połeć Aleksandra, Wąsikowska Alicja, Stępień Zofia

Wyścigi sprawnościowe – Biel Oliwier, Zaszczudłowicz Igor, Cygan Tomasz, Kowalski Dawid, Maciejczyk Sebastian, Kowalski Emil, Żak Wiktoria, Szarek Aleksandra, Budzeń Gabriela,

Gołąb Dominika, Kułakowska Justyna, Dmytrowska Aleksandra