16.11.2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Turnieju Szachowym o Puchar Smoka Bronowickiego. Organizatorem turnieju byli: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, Samorząd u Kantego oraz Krakowski Klub Szachistów. W zawodach wzięły udział dzieci i młodzież szkolna z terenu Krakowa. Zawody zostały rozegrane na dystansie 7 rund w czterech grupach wiekowych: uczniowie klas 1-3 SP, uczniowie klas 4-6 SP, uczniowie gimnazjum, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W grupie szkół podstawowych rywalizowało 58 dziewcząt i chłopców z klas 1-3 oraz 50 dziewcząt i chłopców z klas 4-6.
W kategorii klas 1-3 najlepiej zagrał z naszej szkoły Dominik Bojek z klasy 3b, który zajął VIII miejsca w turnieju.
W kategorii klas 4-6 najlepszym szachistą z naszej szkoły został Szymon Róg z klasy 6a, który wywalczyłIV miejsce w turnieju.

Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA