Kinder+SportSobota ( 12.03 ) i niedziela ( 13.03 ) upłynęła pod znakiem siatkarskich emocji z udziałem naszych uczennic. Zawodniczki klas sportowych reprezentowały szkołę w II Turnieju Minisiatkówki dziewcząt Kinder+ Sport,  z podziałem na 3 kategorie wiekowe : klasy IV – “dwójki” , klasy V – “trójki”  i klasy VI – “czwórki” . Cykl zawodów obejmuje trzy turnieje eliminacyjne, z których na podstawie końcowego rankingu punktowego cztery najlepsze zespoły uzyskają awans do etapu Wojewódzkiego . Nasze zawodniczki rywalizują na parkietach z rówieśniczkami z Krakowa, Tarnowa, Wieliczki, Woli Batorskiej , Biskupic, Proszowic.

Wyniki II Turnieju Kinder+ Sport :

Klasy IV ( rocznik 2005 ) – Zuzanna Wojnar , Izabella Pieniążek, Natalia Newelska – miejsce IV 

(przyp.wynik I turniej – miejsce V )

Klasy V ( rocznik 2004 ) – Martyna Kaczmarczyk, Martyna Koronowicz, Paulina Kempa, Paula Jarczyk  – miejsce 12

(przyp.wynik  I turniej – miejsce 11 )

Klasy VI ( rocznik 2003 ) :

zespół I – Aleksandra Wiecheć, Gabriela Sacha, Ewa Wołoszyńska, Patrycja Pietroń – miejsce IX

(przyp. wynik I turniej – miejsce 7 )

zespół II – Gabriela Matus , Julia Sarkowicz, Paulina Przeniosło, Weronika Przybyło – miejsce IV

(przyp. wynik I turniej – miejsce V )

Gratulacje !!

Sabina Augustyn