Zakończenie pierwszej części projektu „Magia czytania”

 „Misie w świecie literatury” to pierwsza z czterech części Projektu Czytelniczo – Edukacyjnego „Magia czytania. Czytam sobie – czytam Tobie”. W ramach projektu zorganizowane zostały dla uczniów z klas I – VIII trzy konkursy: plastyczny pt. ”Portret misia”, fotograficzny „Selfie
z misiem” oraz  konkurs na najbardziej oryginalne imię dla misia. Przeprowadzona została również Gra szkolna pt. „Misie w świecie literatury.” W bibliotece szkolnej zorganizowane zostały zajęcia czytelnicze dla przedszkolaków z zaprzyjaźnionych przedszkoli oraz uczniów klas I – III. W przygotowanie zajęć czytelniczych włączyli się przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Laureatom konkursów zostaną wręczone nagrody w środę, 18 grudnia 2019r. po Jasełkach szkolnych.

Autorzy Projektu

Jadwiga Więcławek

Agnieszka Iwulska