WP_20171007_14_28_01_Pro (Copy)Reprezentantki Polski w składzie Emilia Skuba 6s i Wiktoria Wrzosek „Dwójka” Rawa Mazowiecka wywalczyły w turnieju drużynowym brązowe medale na Serbian Junior & Cadet Open 2017. Belgrad okazał się szczęśliwy również w turnieju indywidualnym, w którym nasza uczennica zajęła miejsce w przedziale 9-16 dające kolejne punkty do rankingu światowej organizacji tenisa stołowego ITTF.

Początek roku szkolnego, to bardzo pracowity okres dla tenisistów stołowych. W środę 4.10 w Olkuszu odbyły się wojewódzkie eliminacje do Mini Olympic Games, które zwyciężyła Emilka Skuba a czwarte miejsce zajęła Zuzanna Syrda 5b. Obie zakwalifikowały się do ogólnopolskiego turnieju finałowego. W najbliższą sobotę 14.10 na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie zostanie rozegrany turniej z cyklu „Pinpongowy PGE Narodowy”. Na 80 stołach będzie rywalizować kilkaset osób w tym Emilia Skuba, Anna i Paweł Kopaccy.

WS