PROJEKT OBYWATELSKI !!!

Tylko w tym tygodniu można zagłosować na projekty z Budżetu Obywatelskiego. Mogą     to robić również dzieci i młodzież. Wszyscy mamy okazję zdecydować na co będą przeznaczone pieniądze. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie www.budżet.krakow.pl. Żeby głos był ważny, należy oddać 3 głosy na projekty miejskie  i 3 głosy na projekty dzielnicowe, trzeba też mieszkać w Dzielnicy VI.

Zachęcam wszystkich do głosowania na PROJEKT NR 25 – „BRONOWICE MYŚLĄ OD DZIECKA”. To projekt, który napisałam dla przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Jeśli wygra, to w naszej szkole będą odbywały się darmowe zajęcia, na których uczniowie będą rozwiązywać różnorodne łamigłówki logiczne, grać w strategiczne gry planszowe,  a to wszystko pomoże im w rozumieniu matematyki.

Bardzo proszę o głosy!!!

Dorota Martinek