emilka-skuba-3Emilka Indywidualną Mistrzynią Województwa Małopolskiego Młodziczek w tenisie stołowym!

W dniu 26.03.2017 w Krakowie został rozegrany najważniejszy turniej na szczeblu województwa kończącego się sezonu 2016/2017 w tenisie stołowym. W mistrzostwach brała udział ścisła czołówka  województwa, która w wielu przypadkach zajmuje czołowe miejsca w rankingu w Polsce.

Wśród uczestników było troje uczniów naszej szkoły: Emilia Skuba, Anna i Paweł Kopaccy reprezentujący na co dzień KS Bronowianka. Poziom zawodów był bardzo wysoki a  nasi uczniowie dali z siebie wszystko. Najlepiej zagrała uczennica 5s Emilka Skuba. Rozstawiona z nr 1 wygrała wszystkie pojedynki nie tracąc nawet jednego seta.  Do złota w singlu dołożyła srebro w grze deblowej, które wywalczyła w parze z Zuzanną Syrdą z Bronowianki Kraków.

Młodziczki gra indywidualna
1.Emilia Skuba
17-20 Anna Kopacka

Młodziczki gra podwójna
2. Emilia Skuba/Zuzanna Syrda
5-8 Anna Kopacka/Julia Bruzda

Młodzicy gra indywidualna
13-16 Paweł Kopacki

Młodzicy gra podwójna
5-8 Paweł Kopacki/Konrad Wcisło