baner-strona…AND ENTREPRENEURSHIP SKILLS AT A YOUNG AGE

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do międzynarodowego programu Erasmus Plus. Po długich staraniach i wcześniejszych przygotowaniach wreszcie udało nam się spełnić wszystkie wymagane warunki.

W październiku przedstawiciele naszej szkoły udali się do Turcji, aby wziąć udział w spotkaniach organizacyjnych i szczegółowo zaplanować wszystkie zadania, które wynikają z założeń programu.  Dzięki uczestnictwu w tym projekcie, uczniowie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe, ale także zmotywować się do dalszej nauki języka angielskiego (a może także i innych…).

Nasi partnerzy to: Turcja, Włochy, Irlandia, Hiszpania, Szkocja i Rumunia.

Przed nami bardzo dużo pracy, ale wierzę, że damy radę!

See You!

MK:)