sdc12431W poniedziałek, 28 listopada 2016 r., w Urzędzie Miasta Krakowa odbyła się uroczysta Gala Sportu Młodzieżowego podsumowująca sportowe zmagania szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2015/2016.

Szkoła Podstawowa nr 153 zajęła  II  MIEJSCE  w klasyfikacji generalnej oraz  III  MIEJSCE w klasyfikacji chłopców.

Tak wspaniałe lokaty udało się wywalczyć dzięki sukcesom dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym, biegach przełajowych, pływaniu, piłce nożnej, siatkówce, zawodach lekkoatletycznych, szachach i narciarstwie alpejskim.

Za wysokie wyniki sportowe szkoła została nagrodzona okolicznościowymi pucharami oraz talonem na zakup sprzętu sportowego. W imieniu reprezentantów szkoły nagrody odebrali: Mistrzyni Krakowa w tenisie stołowym Anna Kopacka i Wicemistrz Krakowa w piłce nożnej Kacper Wolicki.

Nagrodzeni zostali również nauczyciele wychowania fizycznego. Za zaangażowanie w pracy z młodzieżą oraz osiągnięte wyniki w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży pani Sabina Augustyn otrzymała okolicznościową statuetkę.

GRATULUJEMY  I  DZIĘKUJEMY   NASZYM  SPORTOWCOM

ORAZ  ŻYCZYMY  DALSZYCH  SUKCESÓW !!!