SDC1278026 maja 2017 r. dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody zostały rozegrane na stadionie lekkoatletycznym MOS Kraków-Wschód w Nowej Hucie.

Program zawodów obejmował: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, bieg dla dziewcząt na 600 metrów, bieg dla chłopców na 1000 m i skok w dal.

 

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę uzyskały wspaniałe wyniki we wszystkich konkurencjach i w końcowej klasyfikacji zajęły II miejsce w Krakowie. Wicemistrzostwo Krakowa i awans do Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA wywalczyły:

Zuzanna Wojnar klasa 5s

Zuzanna Sroka klasa 5b

Wiktoria Wymysło klasa 6b

Izabela Pieniążek klasa 5s

Paulina Kempa klasa 6s

Paula Jarczyk klasa 6b.

 

Drużyna chłopców w składzie: Filip Kozłowski klasa 6s, Mateusz Foryś klasa 6a, Kacper Wolicki klasa 6s, Kamil Wiśniewski klasa 6a, Maciej Rylewicz klasa 6a, wywalczyła VI miejsce w Krakowie.

 

Gratulujemy!!!

Zapisz

Zapisz