dsc03416W dniach 13 i 14 grudnia 2016 r. na basenie Com Com Zone w Nowej Hucie zostały rozegrane Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Zawody zgromadziły ponad 400 uczestników z 34 krakowskich szkół podstawowych. Szkołę naszą reprezentowało 6 dziewcząt i 8 chłopców z klas IV-VI.

Zawody indywidualne zostały rozegrane na dystansie 50 metrów w czterech stylach: klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowym, a zawody drużynowe w formie sztafet 8×25 metrów stylem dowolnym.

W pływaniu indywidualnym najlepszy rezultat uzyskała Zofia Lenk z klasy 5s, która w stylu klasycznym wywalczyła XI miejsce w Krakowie. W kategorii chłopców najlepiej popłynął Szymon Kuźma z klasy 4b, który w stylu dowolnym zajął XVII miejsce w Krakowie.

W pływaniu drużynowym sztafeta chłopców zdobyła VII miejsce w Krakowie.

W sztafecie popłynęli następujący reprezentanci naszej szkoły:

Paweł Kopacki klasa 6s

Piotr Forgacz klasa 4a

Piotr Piątek klasa 4s

Jakub Stępak klasa 4s

Paweł Guzik klasa 4s

Konrad Dziunikowski klasa 5b

Szymon Kuźma klasa 4b

Bartosz Seweryn klasa 5b.

 Gratulujemy!!!