SDC12948NASI  TENISIŚCI  EMILKA  I  KACPER  MISTRZAMI  KRAKOWA

23.10.2017 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej ZSO nr 8 z udziałem tenisistów z 22 krakowskich szkół podstawowych.

Najlepszymi tenisistami z Krakowa zostali uczniowie naszej szkoły. W kategorii dziewcząt Emilia Skuba z klasy 6s wywalczyła tytuł Mistrzyni Krakowa, a w kategorii chłopców Kacper Andrzejak z klasy 7s wywalczył tytuł Mistrza Krakowa.

Dobrze zagrał również trzeci reprezentant naszej szkoły Karol Kożuch z klasy 5a, który zajął 9-12 miejsce na 44 zawodników biorących udział w turnieju.

Emilka i Kacper zdobywając I miejsca w Krakowie uzyskali awans do Małopolskich Igrzysk Dzieci  w Tenisie Stołowym Indywidualnym.

 

Gratulujemy !!!