IMG_4429Tegoroczna majówka szkół Tishnerowskich odbyła się w dniach 11- 12 maja w naszej szkole. O godzinie 12.45 zjedliśmy obiad i wybraliśmy się na wycieczkę do Łagiewnik. Zwiedzaliśmy tam Centrum Jana Pawła II “Nie lękajcie się” jak i  Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Odwiedziliśmy również muzeum, w którym znajdowały się bardzo ciekawe pamiątki z życia papieża Polaka.

   Około godziny 19 wróciliśmy do szkoły, zjedliśmy wspaniałą kolację i wykonywaliśmy przydzielone zadania dotyczące odbytej wycieczki. Jednym z wyznaczonych zadań było zaprojektowanie loga naszej redakcji, którą nazwaliśmy  Mokre Kraniki . Poszliśmy spać około godziny 22.40.
Pobudka następnego dnia była o godzinie 6.45. Po pysznym śniadaniu odbyły się zawody sportowe, w których nasza szkoła zajęła niestety ostatnie miejsce. Następnie wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych poprowadzonych przez panią Martinek, na których lepiliśmy kwiaty z  zimnej porcelany. Po dobrym obiedzie nastąpiło ogłoszenie wyników, jak i podsumowanie majówki. W całościowej punktacji pierwsze miejsce zdobyła szkoła z Rogoźnika, a nasza szkoła uplasowała się na miejscu ostatnim. Całość zakończyła się około godz. 13.00.
Bardzo mi się podobało, a zwłaszcza warsztaty plastyczne!

Natalia Wyka klasa 6B