P1250557Dni od 6 do 8 maja schola dziecięca spędziła pod znakiem warsztatów muzycznych. Intensywna praca z mnóstwem atrakcji miała miejsce w ośrodku rekolekcyjnym w Tenczynie, którego gospodarzami byli Ojcowie Kapucyni. Uczestnicy wyjazdu brali udział w profesjonalnych warsztatach muzycznych pod okiem Państwa Violetty i Aleksandra Tomczyków oraz Pana Andrzeja Choczewskiego.

Po wytężonej pracy, był czas na sport i rekreację na pobliskim “Orliku” i placu zabaw oraz rozwój artystycznych talentów podczas zajęć plastycznych. Każdy dzień wypełniony był modlitwą w intencjach naszej parafii. Uczestnicy wyjazdu powierzali Matce Bożej, w sposób szczególny, dzieci (oraz ich rodziny), które w tym roku miały przystąpić do I Komunii Świętej.
Wszyscy powrócili pełni pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń…z niecierpliwością oczekując kolejnego scholkowego wyjazdu! 🙂
Anita Mularczyk- Budzan