20161019_17294219 października 2016 r. Szkoła Podstawowa nr 153 w Krakowie przyjęła w poczet uczniów 44 pierwszoklasistów.  Ślubowanie  na  Sztandar Szkoły w obecności Pani Dyrektor mgr Izabelli Urbaniec i zaproszonych gości  złożyło 23 uczniów klasy I a i 21 uczniów klasy   I b.

Każda z klas zaprezentowała się również artystycznie i została nagrodzona oklaskami oraz drobnymi upominkami od wychowawców i przewodniczącego Rady Rodziców. Wspaniałe, słodkie przyjęcie przygotowane przez rodziców zachwyciło nie tylko znakomitymi wypiekami, ale również nieprzeciętną jesienną dekoracją, bogatą w bukiety róż z kolorowych liści oraz artystycznie wyrzeźbione olbrzymie świecące dynie. Wszystko się znakomicie udało i zapewne pozostawiło niezapomniane wspomnienia.

Wychowawcy klasy Ia i Ib serdecznie dziękują Rodzicom za olbrzymie zaangażowanie przygotowanie imprezy.

BG