SDC13039ZŁOTO  DLA  DZIEWCZĄT  I  SREBRO  DLA  CHŁOPCÓW  W  MISTRZOSTWACH  KRAKOWA

30.10.2017 r. dziewczęta i chłopcy szkół podstawowych spotkali się na kolejnym finale Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Tym razem były to Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Drużynowym. Obie nasze drużyny spisały się znakomicie. Dziewczęta gładko wygrały wszystkie spotkania i wywalczyły Mistrzostwo Krakowa. Chłopcy przegrali tylko jeden mecz i tym samym zdobyli Wicemistrzostwo Krakowa.

Złote medale Krakowskiej Olimpiady Młodzieży otrzymały:

Emilia Skuba klasa 6s

Zuzanna Syrda klasa 5b

Anna Kopacka klasa 6a.

 

Srebrne medale Krakowskiej Olimpiady Młodzieży otrzymali:

Kacper Andrzejak klasa 7s

Karol Kożuch klasa 5a.

 

Dziewczęta i chłopcy awansowali do Małopolskich Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym Drużynowym.

Gratulujemy !!!