20180409_11580225. Turniej Wiedzy o Środowisku “DRZEWO-STAN-MIASTA” – FINAŁ PROJEKTU

9 kwietnia br. w kinie studyjnym “SFINKS” przedstawiciele zespołu uczniowskiego, zaangażowanego w całoroczny program edukacyjny “Drzewo-stan-miasta” (inicjowany przez Pracownię Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida we współpracy z Wydziałem Kształtowania Środowiska UMK oraz Zarządem Zieleni Miejskiej), stanęli do rywalizacji z innymi drużynami z terenu Małopolski. Valeriya Al Shobaki, Magdalena Chodak, Kacper Czarnota i Bartłomiej Susuł zaprezentowali przed jury, oraz zgromadzoną publicznością, działania podjęte w ramach projektu promującego znaczenie drzew dla miasta Krakowa. Siódmoklasiści z niecierpliwością oczekują na werdykt jury. Ogłoszenie wyników już niebawem – 27. kwietnia w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa.

                                                                           Anita Mularczyk-Budzan

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Nauczyciele koordynujący działania uczniowskie w ramach projektu:
mgr Ewa Matyszczyk-Nieć, mgr Anita Mularczyk-Budzan