20180925_104216Dnia 25 września 2018 roku klasy 2A i 2B odwiedziły położoną niedaleko od Krakowa Korzkiew. Na miejscu czekały na nich wspaniałe atrakcje.

Na początku obie klasy miały okazję do tego by lepiej się poznać poprzez udział w różnych grach i zabawach integracyjnych. Kolejnym punktem w planie wycieczki było samodzielne przygotowanie pizzy. Uczniowie dobierali składniki wedle własnych upodobań tak, aby każdy był zadowolony.

Okazało się, że nasi drugoklasiści mają zadatki na doskonałych kucharzy – wszystkie pizze były pyszne ! Po tym smakowitym akcencie uczniowie wzięli do rąk pistolet paintballowy i próbowali swoich sił w strzelaniu do celu. Szło im bardzo dobrze! Potem wybraliśmy się na zwiedzanie zamku w Korzkwi. Poznaliśmy historię Białej Damy i podziwialiśmy dziedziniec spacerując krużgankami. Na zakończenie każdy dostał porcję waty cukrowej na patyku.

To był interesujący i pełen przygód dzień!

 

Monika Bobak

Małgorzata Brzęk

Monika Rusak

Jolanta Sławińska